Виїзні послуги від ресторану «Соборний»

Переваги роботи з персоналом ресторану «Соборний»:

Кваліфікація.

waitersКожен офіціант навчений правилам обслуговування всіх форматів заходу: банкет у російському, у французькому, англійському стилі, фуршет, кава-брейк, коктейль; а також нюансам, які необхідно враховувати при обслуговуванні приватних свят та корпоративних заходів.

Уніформа.

Весь персонал, залучений для обслуговування, буде забезпечений уніформою (білий верх, темний низ, білі рукавички) та підносами;

Супровід, менеджмент.

Замовникові надається сервіс-менеджер, який сприятиме організації заходу і керуватиме офіціантами.

Фуршет. Організація і проведення виїзних фуршетів

Фуршет. Організація і проведення виїзних фуршетів

Фуршет (кейтерінг) — один з найбільш популярних видів наших послуг. Такий успіх він здобув завдяки своїй легкості в організації, адже площа для столів відводиться невелика, тому місця для гостей залишається багато. Таким чином, при проведенні фуршетів можна розмістити в два рази більше гостей, ніж при інших форматах. Успіх у проведенні фуршету безпосередньо залежить від того, наскільки точно будуть дотримані правила подачі блюд, від грамотно оформленого інтер'єру і від рівня обслуговування. Як правило, організація фуршетів не обходиться без мініатюрних холодних і гарячих закусок. Головна особливість фуршету – це невеликі, витончено сервіровані порції різноманітних блюд, які можуть подаватися як з певними столовими приборами, так і без них. Гості самі обирають закуски на свій смак, вільно пересуваючись по залу і спілкуючись один з одним. При цьому процес дегустації і куштування блюд абсолютно не заважає ні діловим переговорам, ні вільному спілкуванню. Виїзний фуршет часто замовляють саме як супровід для ділових переговорів — це зручно і практично.

Ресторан «Соборний» має досвід в організації і проведенні фуршетів у місті Черкаси. На перше місце в своїй роботі ми завжди ставимо побажання клієнта. Саме тому ми пишаємось кожним заходом, який провели, і можемо бути впевнені в успіху кожного наступного.

 

Банкет

Банкет

Банкет (кейтерінг) – це найурочистіша і найграндіозніша форма організації заходу. Приводом для подібного святкування може стати ювілей компанії, день народження, пам'ятні дати, річниці, весілля або зустріч Нового року.

Організація банкету – складне і відповідальне заняття. Це своєрідне мистецтво, де творчий підхід та високий професіоналізм кожного з членів команди обов'язковий. У кожного гостя від участі в урочистості повинні обов'язково залишитися смачний спогад і позитивне враження. Справа не лише в тому, як подані блюда, хоча і це важлива складова банкету, але і в кожній дрібниці, в атмосфері, яка панує на заході. Банкетне меню, як правило, включає холодні і гарячі закуски, основні страви, алкогольні напої, свіжі фрукти і десерт. У нашому меню є широкий асортимент блюд, а також спеціально для Вас ми готові розробити нове меню з урахуванням будь-яких побажань. Щоб усе пройшло на вищому рівні, організацію свята варто довірити професіоналам. Смачна їжа, вишукана сервіровка, привітні офіціанти та святковий настрій впродовж всього вечора — це ключові складові успішного банкету.

Барбекю

Барбекю

Барбекю – це не обов'язково виїзд на природу влітку з друзями або співробітниками.

Барбекю це:

 1. Різдвяні хороводи біля костру
 2. Млинцеві гуляння на масляну
 3. Веселі пікніки на природі
 4. Оригінальні корпоративи і багато іншого

Кава-брейк

Кава-брейк

Давно відомо: ніщо так не активізує думку, як перерва під час інтенсивного мозкового штурму. Дійсно, невелика пауза на каву-брейк у серйозних ділових переговорах або нарадах принесе не лише приємний відпочинок та можливість підкріпити свої сили, але і привід налагодити неформальне спілкування з колегами, обговорити невирішені питання і висловити цікаві ідеї.

Ресторан «Соборний» подбає, щоб пауза на каву-брейк принесла задоволення всім учасникам та при цьому гармонійно вписалась у структуру заходу. Меню, яке ми пропонуємо для Вас і Ваших гостей, вишукане, легке і смачне:

 1. Домашня тепла випічка
 2. Легкі закуски і оригінальні десерти
 3. Гастрономічні станції
 4. Чай або кава (на вибір)

Коктейль

Коктейль

Коктейль – це наймобільніша форма проведення урочистих заходів. Такий формат ідеально підходить як для ділової події, так і для корпоративної вечірки або світського рауту. Під час коктейлю гості не сидять за столиками, а їжу і напої розносять привітні офіціанти. Таким чином, якщо у Вас планується велика кількість гостей і немає місця для їх розсадження, коктейль – це ідеальне рішення для Вашого заходу.

Ресторан «Соборний» пропонує спеціальне коктейль-меню, яке включає широкий вибір алкогольних і безалкогольних напоїв, оригінально прикрашених холодних закусок, вишуканих канапе, міні-сендвічів та багато іншого. Ми створимо легку, невимушену атмосферу свята для того, щоб Ваші гості могли повністю розслабитися і отримати незабутнє враження від вечора.

Корпоратив

Корпоратив

Корпоративний захід:

 • День народження компанії
 • Новий рік
 • 8 березня
 • Team-building
 • Професійні свята (день будівельника, день банкіра і тощо)

Ваші завдання:

 1. Підвищення лояльності співробітників до компанії, розвиток у співробітників відчуття корпоративної гордості
 2. Демонстрація стабільності і добробуту компанії
 3. Розвиток корпоративної культури, зміцнення корпоративного духу компанії
 4. Відпочинок, спілкування та заряд позитивних емоцій
 5. Демонстрація пошани компанії до співробітників

Наші рішення:

 1. Використання корпоративних кольорів Вашої компанії в оформленні столів, декорі і квіткових композиціях
 2. Складання святкового меню за Вашім бажанням
 3. Організація заходу на високому кулінарному і технічному рівні, а також обслуговування професійними офіціантами дасть співробітникам зрозуміти наскільки вони цінні для Вас
 4. Завершуючи захід, ми пропонуємо подарувати кожному співробітникові солодкий дарунок (торт, печиво з логотипом компанії або кекси в упаковці з Вашим брендом – на вибір), який вони зможуть розділити вдома зі своїми близькими.

PR-заходи

PR-заходи

 • Презентація фірми, продукту або послуги
 • Відкриття офісу, магазина, сервісного центру
 • Виставки, покази
 • Прес-конференції
 • Внутрішні pr-заходи

Ваші завдання:

 1. Інформувати про продукт/послугу, підвищити його впізнанність
 2. Залучити нових клієнтів, партнерів, підвищити продажі
 3. Побудова репутації бренду, підвищення іміджу компанії
 4. Продемонструвати високий рівень організації і професіоналізм, витримати графік заходу
 5. Продемонструвати пошану і значущість гостей, підвищити лояльність

Наші рішення:

 1. Використання корпоративних кольорів Вашої компанії в оформленні столів, декорі і квіткових композиціях. Презентація виглядатиме комплексно, все акцентуватиме увагу на Вашому товарі або послузі.
 2. Суворе дотримання таймінгу заходу завдяки відмінній логістиці, чіткому плануванню, контролю і висококваліфікованому персоналу.
 3. Можливість закріпити офіціанта за кожним vip-гостем, що забезпечить підвищену увагу.
 4. Завершуючи захід, ми пропонуємо подарувати кожному гостю солодкий дарунок (торт, печиво з логотипом компанії або кекси в упаковці з Вашим брендом - на вибір), який вони зможуть розділити зі своїми колегами і розповісти про захід.

Освітні заходи

Освітні заходи

 • Тренінги
 • Семінари
 • Форуми
 • Лекції

Ваші завдання:

 1. Концентрація уваги учасників
 2. Суворе дотримання таймінгу
 3. «Невидимий», висококласний сервіс

Наші рішення:

 1. Спеціальне меню, багате глюкозою, йодом, залізом та іншими вітамінами, необхідними для активної мозкової діяльності, допоможе привести Ваших співробітників в тонус.
 2. Висококваліфікований персонал, який проведе всі необхідні підготовчі роботи ще до початку заходу, завдяки чому не відволікатиме увагу учасників і без проблем впорається з піковим навантаженням під час перерв на ланч і каву-брейки.
 3. Чітке планування і відмінна логістика гарантує суворе дотримання тимчасового графіка заходу.
 4. Легка кава-брейк на семінар, кава-брейк на конференцію або фуршет на конференцію — це саме те, що потрібне Вашим гостям під час невеликої перерви для відновлення сил. Скориставшись послугою кейтерінг - на семінар або кейтерінг - на конференцію, Ви позбавите себе від всіх організаційних турбот і зможете приділити більше уваги темі і програмі семінару, а кава на конференції допоможе учасникам розслабитися і набратися сил для наступного відділення.

Виїздні послуги

Текстильні вироби

Оренда обладнання

Столи і стільці

Прилади

Скло

Фарфор

Заявка на організацію заходу

Заявка на організацію заходу

У найкоротші терміни після заповнення заявки менеджер компанії по роботі з клієнтами
зв'яжеться з Вами по контактам які Ви вкажете в заповненої Вами заявці.
Поля відмічені * обов'язкові до заповнення!
Найменування організації Замовника (*)
Invalid Input
Контактна особа (посада, П.І.Б.) (*)
Please type your full name.
E-mail (*)
Invalid email address.
Телефон (*)
Invalid Input
1. Інформація про захід
Дата і час проведення заходу (*)
Invalid Input
Кількість осіб (*)
Please tell us how big is your company.
Можливий бюджет заходу (грн.) (*)
Invalid Input
Місце проведення заходу
Please specify your position in the company
Ваші побажання
по місцю проведення заходу
Invalid Input
Аудиторія


2. Додаткові послуги
Invalid Input
3. Інформація для розробки концепції при підготовці та організації заходу
Ваш коментар та побажання
Invalid Input
Щоб Вам категорично
не хотілося бачити
в рамках Вашого заходу
Invalid Input
Ваші додаткові побажання
при підготовці та реалізації
проекту
Invalid Input